ESOLL sp. z o.o.  Ul. Główna 78, 05-650 Chynów tel +48 661 51 08 fax 48 661 50 20 wew. 33 biuro@esoll.pl

NASZE PRODUKTY:

  • Dla farmacji
  • Do kosmetyków
  • Dla przemysłu spożywczego
  • Dla chemii gospodarczej

Copyrights Esoll; Created by 2Sides.pl with WebWave CMS

  • Do farb i lakierów
  • Dla poligrafii

skład podatkowy

PL 44400062305

DE

PRODUCENT ROZCIEŃCZALNIKÓW

NA BAZIE ETANOLU

ENG

O NAS

 

ESOLL to profesjonaliści z ogromnym doświadczeniem w pracy
w branży chemicznej. Zajmujemy się wytwarzaniem i dystrybucją wysokiej jakości mieszanek alkoholowych,  oferujemy kompleksowe rozwiązania w zakresie rozpuszczalników dla takich gałęzi przemysłu jak kosmetyka, chemia gospodarcza, farby graficzne, drukarnie, farmacja oraz szereg czystych alkoholi do produkcji m.in. aromatów spożywczych.

 

Drogi Kliencie!

 

Zespół ESOLL  podchodzi do swoich zadań z pełnym zaangażowaniem i sumiennością. Stosujemy wysokie standardy pracy i kontroli produkcji. Zapewniamy znakomitą jakość produktów, rzetelną realizację zleceń i terminową dostawę.

Partnerstwo oparte na uczciwej i odpowiedzialnej postawie biznesowej jest naszym priorytetem! Dzięki wysokiej kulturze współpracy, zdobyliśmy wiarygodność i zaufanie wśród naszych Klientów.
 

Jesteśmy zorientowani na rozwój, stale rozszerzamy naszą ofertę i entuzjastycznie podchodzimy do nowych rozwiązań w naszej branży. Wybierając współpracę z nami, mają Państwo gwarancję pracy z solidnym partnerem, a jednocześnie z otwartymi i życzliwymi ludźmi. Zapraszamy!

 

Nasza historia w pigułce.

 

Rozpoczęliśmy działalność w 2002 r. jako mała firma handlowa z ukierunkowaniem na kompleksową obsługę branży kosmetycznej
i poligraficznej. W krótkim czasie staliśmy się znaczącym dostawcą rozpuszczalników do największych odbiorców z tych branż.

W kolejnych kilku latach rozwijaliśmy się i umacnialiśmy naszą pozycję na rynku. Nasz zapał i poważne podejście do rozwoju firmy pozwoliły nam szybko zbudować solidną markę i zyskać wielu zaufanych Klientów. Na początku 2006 r. przekształciliśmy istniejącą Firmę w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością.

Wybudowaliśmy nową siedzibę w Woli Chynowskiej k/Warszawy o łącznej powierzchni biurowo-magazynowej 1400 m2 z dodatkowymi 600 m3 przeznaczoną na produkcję i magazynowanie rozpuszczalników.
 

Dzięki tym inicjatywom, podkreśliliśmy markę naszej firmy oraz wzmocniliśmy jej elastyczność. Nasze możliwości dystrybucyjne oraz konkurencyjność znacząco wzrosły, a  wiarygodność wśród Klientów została dodatkowo doceniona. W swojej nowej odsłonie, ESOLL zaprasza Państwa do satysfakcjonującej współpracy.
 

Wyróżnili nas